Aktuality

Slavnostní poklepání základního kamene

Výstavba našeho rezidenčního projektu Juliana II je již v plném proudu. Dne 17. května proběhlo slavnostní poklepání základního kamene.

Rekonstrukce navrátila bytovému domu na Údolní původního ducha

Zdařilá rekonstrukce mezi lety 2020 a 2021 obnovila jedinečného ducha budovy a zároveň zabodovala v soutěži Stavba roku Jihomoravského kraje 2021.

První místo pro rekonstrukci Bytového domu Údolní 36

Ve čtvrtek 21. dubna 2022 proběhlo v prostorách auly Fakulty stavební VUT v Brně vyhlášení výsledků 20. ročníku soutěže Stavba Jihomoravského kraje 2021.

JULIANA II – výstavba v plném proudu

Podívejte se jak to vypadá na stavbě bytového komplexu JULIANA II.

JULIANA II – bydlení v krásném prostředí

Zahájili jsme prodej II. etapy úspěšného projektu Rezidence Juliana.

Nový ředitel společnosti AVRIOINVEST, a.s.

S účinností od 1. ledna 2022 byl na pozici ředitele developerské společnosti AVRIOINVEST, a.s. jmenován Tomáš Beneš.

PF 2022

Vystoupejte s námi k pohodovým svátkům a úspěšnému novému roku.

Kemp AD Group 2021

V polovině září proběhl další ročník námi velmi oblíbeného Kempu AD Group. Opět jsme se setkali na Baldovci, kde jsme zapálili pomyslnou olympijskou pochodeň našich olympijských her AD Group.

Dětský den AD Group

Máme za sebou naši první letošní akci! Loňský rok našim týmovým setkáním úplně nepřál a tak bychom si to letos chtěli vynahradit. První akcí, kterou se nám podařilo zorganizovat, byl tradiční Dětský den AD Group, tentokrát na téma „Záchranářský den“.

Hledáme novou posilu do našeho týmu – RECEPČNÍ – ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY

Příjemné vystupování, samostatnost a pečlivost k vám neodmyslitelně patří? Jste rád/a v centru dění a máte rád/a přehled o dění kolem vás? Komunikace (osobní i telefonická) pro vás znamená radost nikoliv stres?

ASISTENT/KA/ HLAVNÍ RECEPČNÍ – administrativní budova (vhodné i pro absolventy)

Příjemné vystupování, samostatnost a pečlivost k vám neodmyslitelně patří? Jste rád/a v centru dění a máte rád/a přehled o dění kolem vás? Komunikace (osobní i telefonická) pro vás znamená radost nikoliv stres? Pak hledáme možná právě vás!

Hledáme novou posilu do našeho týmu – OFFICE MANAGER

AVRIOINVEST je stabilní českou společností zabývající se akviziční, inženýrskou a developerskou činností. Disponujeme bohatými zkušenostmi s výstavbou, správou a údržbou administrativních budov i bytových domů.