Rezidence Střelice II.

Představujeme Vám druhou etapu úspěšné výstavba bytového domu v klidné lokalitě v obci Střelice u Brna.

Návrh provedla znovu zkušená architektonická a projekční kancelář Free Architects s.r.o.

Jedná se o objekt s 55 byty s modernější architekturou oproti 1.etapě. Dům je navržen třípodlažní s obytným podkrovím se sedlovou střechou, s nabídkou bytů různé velikosti, s terasami i balkony, i v této etapě s nulovou spotřebou energií. Zvolená jednoduchá architektura a velký počet oken dodává proslunění a vzdušnost vnitřním prostorům.

Parkování je jako v 1. etapě řešeno v podzemním podlaží a je doplněno o dostatečný počet venkovních stání i pro návštěvy.

DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ

Dům je dilatován na dva úseky, přístupné samostatnými vstupu v úrovni 1.NP. Vertikálně objekt dvě propojují schodišťové sekce s výtahem. V prvním podzemním podlaží přístupném po krátké vjezdové rampě se nacházejí parkovací místa a sklepy.

V prvním nadzemním podlaží jsou vstupní haly, kočárkárny, úklidové místnosti a chodby k jednotlivým bytům kategorie 1 kk, 2kk až 3kk. Ve druhém a třetím nadzemním podlaží se nacházejí byty stejné kategorie. Čtvrté podkrovní podlaží je tvořeno loftovými byty, se skladovacím prostorem v půdním prostoru přístupném po bytových schodištích. Provozně je objekt řešen jako jeden funkční celek.

Další projekty

Momentálně zde není přidaný žádný projekt...