Zaměstnanecký den AD Group 2024

10. 6. 2024

Minulý týden jsme pro všechny zaměstnance a jejich rodiny uspořádali každoroční Zaměstnanecký den. Tato tradiční akce se konala v malebném prostředí Otevřené zahrady v centru Brna. Celý prostor zahrady byl k dispozici pouze pro nás, což přispělo k naprosté pohodě a uvolněné atmosféře.

Pro všechny generace byly připraveny rozmanité workshopy, kde si mohli vyrobit mýdla, zdobit tašky, navlékat korálky, tvořit květináče se semínky měsíčku lékařského nebo semínkové koule. Starší účastníci se mohli zapojit do napínavé šifrovací hry s tématem Oheň/Voda/Vítr, která prověřila jejich týmovou spolupráci. Nechybělo ani oblíbené opékání špekáčků, které jsme si užili společně u ohně.

Hlavně děti se nadšeně zapojili do aktivit na modulové řece, kde interaktivní prvky nabízely hodiny zábavy. Po celý den jsme měli k dispozici vynikající občerstvení od firmy CateringForYou, která se postarala o pestrou nabídku jídel.

K celkové pohodě a skvělé atmosféře přispělo i krásné počasí, které nám po celý den přálo.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a těšíme se na další společná setkání v rámci skupiny AD Group.

Tento den byl důkazem, že i pracovní kolektiv může tvořit jednu velkou rodinu, která si umí společně užívat krásné chvíle.