Juliana II.

Projekt JULIANA II nabízí možnost pohodlného městského bydlení v blízkosti přírody s výborným dopravním spojením do centra Brna. Výstavba dvou bytových domů navazuje na úspěšnou první etapu realizovanou v letech 2016 – 2017.

Druhá etapa zahrnuje dva nízkopodlažní domy s parkováním umístěným přímo před bytovými domy. Projekt přináší účelně navržené dispozice bytů, dostatečné úložné prostory, prostorné sklepy a střechy s výsadbou extenzivní zeleně, která zpříjemní klima uvnitř budov i v jejich okolí.

JULIANA II – Rezidence pod Bílou horou nabízí dostatečnou rozmanitost bytů pro váš výběr. Dispoziční řešení je od bytů 1+kk, přes praktické byty 2+kk a 3+kk až po prostorné byty 4+kk. Ke každé jednotce náleží sklep v 1. podzemním podlaží. Menší objem výstavby zajistí bydlení v příjemném komorním prostředí. Možnost přikoupit venkovní parkovací stání, případně carportové (kryté) venkovní stání.

Jednotlivé byty Vám rádi představíme při osobním setkání. Vzhledem k omezenému počtu bytů nás neváhejte kontaktovat.

Lokalita
Chtěli jste vždy bydlet ve městě, ale zároveň toužili po přírodě? Pokud hledáte domov, který by Vám poskytl obojí, seznamte se s projektem JULIANA II. Na jedné straně je napojen na zažitou, původní čtvrť Juliánov a na druhé straně se přímo dotýká rozsáhlého lesoparku Bílá hora. Nachází se v blízkosti zastávky tramvaje, nedaleko základní školy, polikliniky na ulici Viniční, koupaliště nebo Dělnického domu. V bezprostředním okolí je základní umělecká škola, Sokol, skatepark, množství okouzlujících chodníků a přírodních zákoutí uprostřed krásné zeleně.

Brno-město
Lokalita
47
Byty
v polovině roku 2023
Termín dokončení